Termini 2018-01-15T19:41:32+00:00
Raspored Yoga satova
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
08:00
Soft Morning Flow
srednje intenzivan sat
08:00
09:15
Soft Morning Flow
srednje intenzivan sat
08:00
09:15
08:15
08:30
08:45
09:00
09:30
ABC yoga
manje intenzivan sat
09:30
10:45
ABC yoga
manje intenzivan sat
09:30
10:45
09:45
10:00
10:15
10:30
11:00
SENIOR JOGA +70
11:00
12:00
SENIOR JOGA +70
11:00
12:00
11:15
11:30
11:45
16:30
After work yoga
srednje intenzivan sat
16:30
17:30
After work yoga
srednje intenzivan sat
16:30
17:30
16:45
17:00
Tradicionalna joga (Mysore)-svi stupnjevi
ulaz je moguć do 17:45h
17:00
19:00
Tradicionalna joga (Mysore)-svi stupnjevi
ulaz je moguć do 17:45h
17:00
19:00
17:15
17:30
17:45
18:00
ABC yoga
manje intenzivan sat
18:00
19:15
18:15
18:30
Ashtanga basic
srednje intenzivan sat
18:30
19:45
Luna Gentle Flow
srednje intenzivan sat
18:30
19:45
18:45
19:00
19:15
Laganini Flow
19:25
20:40
ABC yoga
manje intenzivan sat
19:15
20:30
19:30
19:45
20:00
Ashtanga - napredna grupa
intenzivan sat/ napredni vježbači
20:00
21:15
Smooth & Flow Vinyasa
intenzivan sat/iskusni vježbači
20:00
21:15
20:15
20:30
ABC yoga
manje intenzivan sat
20:40
21:55
20:45
ABC yoga
manje intenzivan sat
20:50
22:05
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00

Ponedjeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
09:30
ABC yoga
manje intenzivan sat
09:30
10:45
ABC yoga
manje intenzivan sat
09:30
10:45
09:45
10:00
10:15
10:30
18:00
ABC yoga
manje intenzivan sat
18:00
19:15
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
ABC yoga
manje intenzivan sat
19:15
20:30
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
ABC yoga
manje intenzivan sat
20:40
21:55
20:45
ABC yoga
manje intenzivan sat
20:50
22:05
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00

Ponedjeljak

Utorak

Srijeda

Petak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
20:00
Smooth & Flow Vinyasa
intenzivan sat/iskusni vježbači
20:00
21:15
20:15
20:30
20:45
21:00

Četvrtak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
18:30
Ashtanga basic
srednje intenzivan sat
18:30
19:45
18:45
19:00
19:15
19:30

Utorak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
18:30
Luna Gentle Flow
srednje intenzivan sat
18:30
19:45
18:45
19:00
19:15
19:30

Četvrtak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
20:00
Ashtanga - napredna grupa
intenzivan sat/ napredni vježbači
20:00
21:15
20:15
20:30
20:45
21:00

Utorak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
16:30
After work yoga
srednje intenzivan sat
16:30
17:30
After work yoga
srednje intenzivan sat
16:30
17:30
16:45
17:00
17:15

Ponedjeljak

Četvrtak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
11:00
SENIOR JOGA +70
11:00
12:00
SENIOR JOGA +70
11:00
12:00
11:15
11:30
11:45

Ponedjeljak

Četvrtak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
19:15
Laganini Flow
19:25
20:40
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30

Ponedjeljak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
08:00
Soft Morning Flow
srednje intenzivan sat
08:00
09:15
Soft Morning Flow
srednje intenzivan sat
08:00
09:15
08:15
08:30
08:45
09:00

Utorak

Petak

No events hours available!
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
17:00
Tradicionalna joga (Mysore)-svi stupnjevi
ulaz je moguć do 17:45h
17:00
19:00
Tradicionalna joga (Mysore)-svi stupnjevi
ulaz je moguć do 17:45h
17:00
19:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
No events available!